Damiana Zobacz większe

Damiana

Nowy

12,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Damiana

Turnera diffusa

Damiana to powszechnie stosowany afrodyzjak już przez Indian ameryki północnej i środkowej. Najwięcej liści pochodzi z Meksyku.

Zwiększa popęd płciowy zarówno u mężczyzn jak i kobiet, poprzez lepsze ukrwienie narządów płciowych, wspomaga działanie testosteronu, wykorzystywana jest w terapii kobiecej bezpłodności, impotencji . Zwiększa libido, a także wyrównuje poziom hormonów.

W medycynie ludowej stosowana jest w stanach wyczerpania nerwowego, stanach lękowych, depresji, bezsenności, zaburzeniach seksualnych (w tym oziębłości spowodowanej okresem przekwitania). Zalecana kobietom, które cierpią na zespół napięcia przedmiesiączkowego.

Damiane stosuje się również w innych celach. Usuwa toksyny z organizmu, dezynfekuje drogi moczowe, działa moczopędnie i żółciopędnie, tonizująco i odtruwająco. Co bardzo ważne, obniża poziom cukru we krwi!

Liście krzewu Turnera diffusa są zbierane i suszone, najbardziej cenione, są te krzewy, które rosną dziko, ponieważ wtedy liście zachowują więcej właściwości. Kiedy już zgromadzi się odpowiednia ilość, Damiana trafia do nas na półkę jako jeden z najlepszych afrodyzjaków.

Sposób przyrządzania: 1 łyżki stołowej na szklanę wody można ugotować, dla mocniejszego efektu lub zaparzamy w temp. 95*C. Można pić jako mieszanka ziołowa z innymi ziołami, czy herbatami.Opinie

Napisz opinię

Damiana

Damiana

Napisz opinię