Mona Lisa

Nowy

skład: czerwona porzeczka, pomarańcza, biała herbata pai mu tan, sencha japan

Więcej szczegółów

16,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Mona Lisa

skład: czerwona porzeczka, pomarańcza, biała herbata pai mu tan, sencha 

Mona Lisa to kompozycja przygotowana na bazie białej herbaty pai mu tan, z dodatkiem wytrawnej czerwonej porzeczki, słodkich płatków pomarańczy i nutą zielonej herbaty sencha. Wyjątkowy, delikatny smak który płynie z białej herbaty i pobudzające właściwości doskonale łączą się z intensywnymi owocami.

Czerwone porzeczki zawierają wiele wapnia, a także witamin, w tym witaminę C. i witaminę PP odpowiedzialną za regulowanie cholesterolu w naszym organizmie. Pomarańcza zawiera właściwości aromaterapeutyczne, a także pektynę, która jak wiemy jest naturalnym błonnikiem, który chroni przed problemami żołądkowymi i pomaga obniżać poziom cukru we krwi. Biała herbata zaś, zawiera dużo teiny, więc jest doskonałym zastępnikiem kawy i pomaga się pobudzić, dodatkowo posiada właściwości antyoksydacyjne, pomocne przy zapobieganiu chorobom. Subtelny dodatek zielonej herbaty sencha dodaje rześkości w smaku i poprawia trawienie w organizmie.

Aromat herbaty jest bardzo delikatny, walory smakowe jednak bardzo intensywne. Napar koloru mocno żółtego z pomarańczowymi odcieniami. Podczas parzenia należy uważać, by herbata nie pozostawała zbyt długo w wodzie, podniesie to goryczkę w smaku i właściwości energetyczne.

Mona Lisa to herbata wyjątkowa, nie tylko dzięki właściwościom jakie daje napar, ale dzięki czarującemu smakowi, który długo utrzymuje się na naszym podniebieniu wywołując na twarzach uśmiech Mony Lisy :)

parzenie:1 łyżeczka na 200ml / czas parzenia 5-6min / temp.80-85*C / parzyć 5-6x

Opinie

Napisz opinię

Mona Lisa

Mona Lisa

skład: czerwona porzeczka, pomarańcza, biała herbata pai mu tan, sencha japan

Napisz opinię