Vanilia

Nowy

subtelna wanilia z gorącego Mauritiusu

Więcej szczegółów

6,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wanilia

100% ARABICA

Kawa Waniliowa to jedno z najsmaczniejszych połączeń wśród naszych kaw smakowych. Delikatne ziarna 100%owej Brazylijskiej arabica połączone z naturalnym wyciągiem ziarenek Wanilli przywiezionej prosto z gorącego Mauritiusu tworzą kompozycję przypominającą pyszne lody Waniliowe przyrządzone na bazie tradycyjnego angielskiego kremu. Smak nie jest przesadzony, to kawa dla Tych którzy lubują się w raczej subtelnych dodatkach i tradycyjnym smaku.

Wanilia wraz z szafranem i kardamonem należy do najdroższych przypraw na świecie. Warto wspomnieć, ze kwiat Wanilli otwiera się na jeden dzień w roku. Zapylić go mogą jedynie niektóre kolibry i pszczoły. Na Mauritiusie od wielu lat robi się to ręcznie, stąd też wyjątkowość tej przyprawy. Wanilia posiada również cenne właściwości. Wzmacnia organizm, polepsza samopoczucie u osób wyczerpanych, nerwowych czy mających stany depresyjne. Patrząc na to z drugiej strony, komu z nas pyszne lody nie poprawiają humoru? Dodatkowo połączone z energicznym, aromaterapeutycznym smakiem kawy!

Kawa Waniliowa, to delikatny i wytrawny smak klasyki. Doskonale smakuje w wersji czarnej, a w połączeniu z delikatnym mlekiem uwypukla smak lodów Waniliowych. Popijając cappuccino z tej kawy można odczuć te same przyjemności, które nachodzą nas przy jedzeniu ulubionego deseru. Brazylijskie ziarno na bazie którego upalona jest ta kawa, to jedno z najdelikatniejszych na świecie. Jest jednak wypalone o ton mocniej, dlatego polecamy ów kawę parzyć w ekspresie, prasie francuskiej, kawiarce lub tradycyjnie.

Opinie

Napisz opinię

Vanilia

Vanilia

subtelna wanilia z gorącego Mauritiusu

Napisz opinię