Kubek Emaliowany Warsztat Herbaty LIS

Kubek domowy i terenowy z lisem "Step Inside the Nature".
39,90 zł

(39,90 zł szt.)

Brutto
Ilość
Produkt dostępny do zamówienia

Kubek Emaliowany LIS

WYSOKOŚĆ: 8cm, ŚREDNICA: 8,5cm, POJEMNOŚĆ: 200ml, WAGA:  ok. 140g.

Bardzo dobrej jakości, solidny kubek emaliowany z metalową obwódką. Kubek jest bardzo estetyczny, z minimalistycznym designem. Doskonale sprawdza się jako ulubiony kubek w domu i niezastąpione naczynie w terenie. Można go wziąć ze sobą w góry, na żagle, czy piknik na łonie natury, a ten nie będzie stanowił nadbagażu, gdyż waży zaledwie 140g. Ta waga dodatkowo zapewnia wygodę podczas picia.

Kubek posiada wyprofilowany brzeg, doskonale przylega do ust, dzięki czemu bardzo dobrze się z niego pije. Ucho kubka jest szerokie, co zapewnia dobry chwyt. Mimo tworzywa z jakiego został wykonany, nie nagrzewa się tak mocno jak inne metale. Może służyć również jako garnuszek do podgrzewania posiłków na ogniu.

Zza zarysu leśnego lisa wyłania się napis "STEP INSIDE THE NATURE". Na grafice widoczne są również chmury i szkic wysokich gór i lasu iglastego. Wszystko okrasza logo Warsztatu Herbaty - filiżanka ukryta w kole zębatym. 

Kubek to doskonały prezent dla przyjaciela, globtrotera, miłośnika natury i przede wszystkim dla samego siebie. Przyjazny design pozwala cieszyć się każda chwilą z kawą i herbatą, niezależnie gdzie i kiedy z niego pijemy.

Dostępna również, wersja kubka z jeleniem TUTAJ.
        

AH132

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kubek Emaliowany Warsztat Herbaty LIS

Kubek domowy i terenowy z lisem "Step Inside the Nature".

Napisz swoją opinię