Kubek Emaliowany Warsztat Herbaty LIS

Kubek domowy i terenowy z lisem "Step Inside the Nature"
39,90 zł

(39,90 zł szt.)

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kubek Emaliowany LIS

WYSOKOŚĆ: 8cm ŚREDNICA: 8,5cm POJEMNOŚĆ: 200ml  WAGA:  ok.140g

Bardzo dobrej jakości, solidny kubek emaliowany z metalową obwódką. Kubek jest bardzo estetyczny, z minimalistycznym designem. Doskonale sprawdza się jako ulubiony kubek w domu i niezastąpione naczynie w terenie. Można go wziąć ze sobą w góry, na żagle, czy piknik na łonie natury, a ten nie będzie stanowił nadbagażu, gdyż waży zaledwie 140g. Ta waga dodatkowo zapewnia wygodę podczas picia.

Kubek posiada wyprofilowany brzeg, doskonale przylega do ust, dzięki czemu bardzo dobrze się z niego pije. Ucho kubka jest szerokie, co zapewnia dobry chwyt. Mimo tworzywa z jakiego został wykonany, nie nagrzewa się tak mocno jak inne metale. Może służyć również jako garnuszek do podgrzewania posiłków na ogniu.

Po jednej stronie kubka mamy zarys lisa w którego tle mamy napis "STEP INSIDE THE NATURE", wokół niego leniwo lecą chmury, a niżej zarys wysokich gór i las iglasty. Po drugiej stronie kubka logo Warsztatu Herbaty, które kryje filiżankę w zębatce.

Kubek to doskonały prezent dla przyjaciela, globtrotera, miłośnika natury i przede wszystkim dla samego siebie. Przyjazny design pozwala cieszyć się każda chwilą z kawą i herbatą, niezależnie gdzie i kiedy z niego pijemy.

Dostępna również, wersja kubka z jeleniem TUTAJ
        

AH132
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kubek Emaliowany Warsztat Herbaty LIS

Kubek domowy i terenowy z lisem "Step Inside the Nature"

Napisz swoją opinię