Dripper ceramiczny

95,00 zł

(95,00 zł szt)

Brutto
Ilość
W magazynie

Drip Hario jest produktem, na który powinny zwrócić uwagę osoby interesujące się alternatywnymi metodami parzenia. Drippery marki Hario są produkowane z myślą o dopiero zaczynających amatorach alternatyw, jak i dla osób z doświadczeniem. Dużymi zaletami parzenia kawy w drippie jest jego prostota oraz dowolność doboru parametrów jakimi robi się kawę. Osoby chcące eksperymentować, mogą zaparzać w drippie kawę na różne sposoby w zależności od inwencji.

W Drippie V60-02 można zaparzyć jednorazowo od 300 do 500 ml kawy. Drip zrobiony jest z grubej ceramiki, w której od wewnątrz zrobione są wyżłobienia polepszające przepływ wody. Z drippem Hario V60-02 świetnie się sprawdzą pozostałe produkty Hario serii V60-02. Do przygotowania kawy w drippie potrzebne będą: drip, server (lub jakiekolwiek inne naczynie, w którym chcesz podać kawę), filtr do dripa, waga oraz świeżo mielona kawa.

Oferta dotyczy jedynie ceramicznego Drippa Hario V60-02. Widoczny na zdjęciu Hario V60-02 Range Server należy zakupić osobno.

AK101
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Dripper ceramiczny

Napisz swoją opinię