10 dowodów na to, że HERBATA to najlepszy PREZENT!

10 dowodów na to, że HERBATA to najlepszy PREZENT!

Bywa tak, że totalnie nie mamy pomysłu na prezent. Dwoimy się i troimy by coś wymyślić, ale jedne prezenty wydają się być zbyt zobowiązujące, drugie zaś totalnie nietrafione. Dziś opowiemy Wam w dziesięciu punktach, dlaczego to właśnie herbata jest idealnym i doskonałym prezentem dla każdego! 

1.HERBATA ŁAGODZI OBYCZAJE, jest pyszna i każdy ją pije! Nawet jeśli ktoś nie może spożywać kofeiny i teiny, to bezteinowych kompozycji herbacianych, jest na tyle dużo, by wybrać idealny napar dla obdarowywanego. 
2.Dając komuś herbatę, dajesz mu również chwilę dla siebie, czas na odpoczynek i przerwę od rzeczywistości, która upłynie w towarzystwie niezwykłego aromatycznego naparu!
3.Herbata to prezent niezobowiązujący i niezwykle praktyczny. Nikt nie lubi dostawać wielkich (dosłownie i w przenośni) prezentów, które na co dzień kurzą się na półce i przypominają o tym, że trzeba się jakoś odwdzięczyć. Herbata to produkt codzienny, wypija się go szybko, pozostawia pozytywne wspomnienie i znów można go sprezentować ;)
4.Możesz kogoś pozytywnie zaskoczyć. Może jeszcze nigdy nie pił takiej herbaty? Może chciał spróbować nowego smaku? A może nigdy nie przywiązywał uwagi do herbaty którą pije i To właśnie Ty zmienisz jego życie obdarowując go dobrej jakości herbatą.
5. Dając komuś herbatę, zabierasz go w podróż smaków. W myśl naszego hasła; podróż zaczyna się od pierwszego łyku, dzięki herbacie dajesz namiastkę dalekich krańców świata. Wraz z czarną herbatą z Darjeelingu można wyruszyć do tajemniczych Indii, popijając yerba mate, można przenieść się do niezwykłej Argentyny, a delektując się rooibosem można zaczerpnąć niesamowitego klimatu Południowej Afryki!
6. Nie sprawisz komuś kłopotu. Kiedy dajesz herbatę w prezencie nie usłyszysz, że rozmiar nie ten, że ktoś się odchudza lub, że kolor nie pasuje do wnętrza. Herbata, a dodatkowo ta dobrej jakości, to klasa sama w sobie i każdy znajdzie dla niej zastosowanie!
7. Herbata, to sprawa codzienna. Obdarowując kogoś herbatą sprawiasz, że Ten/Ta w miłych chwilach spędzonych przy kubku aromatycznego naparu pomyśli o Tobie z uśmiechem, a skojarzenie Ciebie i przyjemnej chwili pozostanie na dłużej. 
8.Odpowiednio dobrana herbata nie tylko uszczęśliwi odbiorcę, ale może mieć korzystny wpływ na jego życie i zdrowie! Na przykład: jeśli ciocia żyje w ciągłym zabieganiu, to rooibos który relaksuje będzie świetnym wyborem. Biała i zielona herbata będą doskonałe dla Babci o słabszym zdrowiu, a czerwona lub czarna herbata pomoże wujkowi odzyskać wigor po imieninowej imprezie.
9.Kiedy dajesz herbatę w prezencie, masz duże szanse na to by Cię nią poczęstowano! A czy jest coś lepszego by zacieśnić więzi przy filiżance pysznej herbaty?
10. Herbata to uniwersalny prezent i każdy znajdzie dla niego zastosowanie! Wypije ją o poranku, zaprosi na "tea time" rodzinę, umili sobie przerwę w pracy. Dodatkowo dzięki barwnym nazwom można zaaranżować bardzo spersonalizowany zestaw. Jeśli ktoś lubi podróże, to Martynika, Bora Bora i Indyjska Chai Masala będą świetnym wyborem. Jeśli zaś robisz prezent książkoholikowi, to idealny będzie typ herbat takich jak Rozważna i Romantyczna lub Ogród Miłości.

Czasem nawet mała torebka pysznej herbaty jest lepszym i przyjemniejszym w odbiorze prezentem niż np. najpiękniejsze bursztynowe kolczyki. Warto zatem pamiętać, że w prezentach nie liczy się ilość, a jakość!

Jeśli nie macie jeszcze planów na grudniowe herbaciane prezenty, to koniecznie sprawdźcie naszą zimową ofertę, lub zerknijcie na nasz Bestsellerowy zestaw Gwiazdka z nieba!

Komentarze