ASSAM TGFOP SF

Moc i wyrazistość smaku, a jednocześnie pełnia zdecydowanego smaku...

Taki jest Assam TGFOP SF!

9,00 zł
Brutto
Waga
Ilość
W magazynie

ASSAM TGFOP SF

SPOSÓB ZAPARZANIA: 2-3 g na 200 ml / czas parzenia 3-5 min / temp. 95°C / parzyć 1x

 

HERBATA CZARNA KLASYCZNA

SKŁAD: czarna herbata 100%

Jeśli nie wiesz, po jaką herbatę sięgnąć, Assam SF TGFOP jest tym wyborem, którego nie będziesz żałował! 

Idealna herbata do picia codziennie, wyrazista, pozwalająca na różne czasy parzenia, a dzięki temu ciekawsza i zupełnie inna za każdym razem. Wspaniała jako baza do wymieszania z Yogi Tea, jak i z innymi czarnymi herbatami (np. Ceylonem Nuwarą), od lat używana jako jeden ze składowych herbaty English Breakfast. Świetna indywidualistka, którą jednak można łączyć z mlekiem i pić jak tradycyjną bawarkę. 

Klasyka, ale przy tej nie da się nudzić.

Napar Assama SF TGFOP jest w kolorze ciemnobrązowy, klarowny, z bursztynowymi przebłyskami. Smak, pomimo wspominanej już intensywności, przypomina nuty miodu i dębu.

Choć dla niektórych skróty widniejący przy części herbat są jak czarna magia, my postaramy się, by w przypadku tego Assama, wiadomo było, co "ląduje" w naszej filiżance. SF na końcu skrótu to tak zwany "second flush", czyli drugi zbiór herbaciany (majowy i czerwcowy). TGFOP informuje nas, że w herbacie przeważają złote herbaciane tipsy (Tippy Golden Flowery Orange Pekoe).

herbata assam, najlepszy assam, wiosenny zbiór, czarna herbata, dobra jakośc herbaty, warsztat herbaty, sklep z herbatą, herbaciarnia onlina, najlepsze herbaty w polsce, najpopularniejsza herbata w polsce, najlepsza herbata na świecie, assam tgfop sf, herbata sztos, czas na herbatę, fiveoclock, kocham herbatę, klasyczna herbata, herbata do śniadania, herbata na rano, mocna herbata, black tea, herbata z indii, herbata dla taty, pomysł na prezent dla dziadka  herbata assam, najlepszy assam, wiosenny zbiór, czarna herbata, dobra jakośc herbaty, warsztat herbaty, sklep z herbatą, herbaciarnia onlina, najlepsze herbaty w polsce, najpopularniejsza herbata w polsce, najlepsza herbata na świecie, assam tgfop sf, herbata sztos, czas na herbatę, fiveoclock, kocham herbatę, klasyczna herbata, herbata do śniadania, herbata na rano, mocna herbata, black tea, herbata z indii, herbata dla taty, pomysł na prezent dla dziadka  herbata assam, najlepszy assam, wiosenny zbiór, czarna herbata, dobra jakośc herbaty, warsztat herbaty, sklep z herbatą, herbaciarnia onlina, najlepsze herbaty w polsce, najpopularniejsza herbata w polsce, najlepsza herbata na świecie, assam tgfop sf, herbata sztos, czas na herbatę, fiveoclock, kocham herbatę, klasyczna herbata, herbata do śniadania, herbata na rano, mocna herbata, black tea, herbata z indii, herbata dla taty, pomysł na prezent dla dziadka  herbata assam, najlepszy assam, wiosenny zbiór, czarna herbata, dobra jakośc herbaty, warsztat herbaty, sklep z herbatą, herbaciarnia onlina, najlepsze herbaty w polsce, najpopularniejsza herbata w polsce, najlepsza herbata na świecie, assam tgfop sf, herbata sztos, czas na herbatę, fiveoclock, kocham herbatę, klasyczna herbata, herbata do śniadania, herbata na rano, mocna herbata, black tea, herbata z indii, herbata dla taty, pomysł na prezent dla dziadka  herbata assam, najlepszy assam, wiosenny zbiór, czarna herbata, dobra jakośc herbaty, warsztat herbaty, sklep z herbatą, herbaciarnia onlina, najlepsze herbaty w polsce, najpopularniejsza herbata w polsce, najlepsza herbata na świecie, assam tgfop sf, herbata sztos, czas na herbatę, fiveoclock, kocham herbatę, klasyczna herbata, herbata do śniadania, herbata na rano, mocna herbata, black tea, herbata z indii, herbata dla taty, pomysł na prezent dla dziadka

HCK133
100 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

ASSAM TGFOP SF

Moc i wyrazistość smaku, a jednocześnie pełnia zdecydowanego smaku...

Taki jest Assam TGFOP SF!

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane