RWANDA RUKERI ORGANIC

To jedna z najbardziej wyjątkowych czarnych herbat na rynku! Idealnie intensywna, bez goryczki i cierpkości. Już przy pierwszym spotkaniu zostanie ulubionym naparem z ranka.

Uprawiana w sercu Afryki, w organicznym ogrodzie założonym zaledwie 50 lat temu urzeka rześkością, pikantną nutą intensywności i delikatnym naparem z charakterkiem, który przyjemnie wypełnia podniebienie.

Warto.

Czytaj więcej niżej...

12,00 zł
Brutto
Waga
Ilość
W magazynie

RWANDA RUKERI

SPOSÓB ZAPARZANIA: 2-3 g na 200 ml / czas parzenia 3-5 min. / temp. 95°C / parzyć 1x

HERBATA CZARNA KLASYCZNA 

SKŁAD: czarna herbata 100%


Zaledwie pięćdziesiąt lat temu, w samym centrum Afryki, w gorącej Rwandzie Europejczycy założyli bardzo ekologiczną plantację herbaty. Do dziś ów plantacja działa prężnie, ale produkuje tylko 700 ton herbaty na rok, z czego 90% idzie na eksport. Długie liście podczas procesu więdnięcia są bardzo delikatnie obrabiane, by się nie połamać. Herbata jest bardzo wysokiej jakości i pochodzi z certyfikowanego, organicznego ogrodu. Dziś możecie ją nabyć w Warsztacie Herbaty!

Smak tej herbaty wyróżnia się na tle afrykańskich smaków, zaparzona uwodzi leciutko przenikającym dymnym aromatem, przez który delikatnie przebija lekki ton jaśminu. Napar w kolorze burgundowo-wiśniowym, po pierwszym łyku olśniewa świeżością i kwiatowymi nutami z przyjemnie przenikającą czekoladą i słodem. Można ulec wrażeniu, że herbata jest bardziej korzenna niz kogryczkowa ze świetnie wkomponowaną taniną.

Fenomenem herbaty z plantacji w Rukeri jest to, że zasmakuje fanom delikatnych naparów jak np. Sikkim Temi czy Darjeeling, a także tradycjonalistom lubujących się w mocnych herbatach. Zaletą jest również to, że nawet po długim parzeniu jest pozbawiona goryczki, ewentualnie można wyczuć nutkę cierpkości. To zdecydowanie wyważony smak, z pewną dozą majestatu, który idealnie sprawdzi się przy popołudniowym posiedzeniu jak i o wschodzie słońca...

Kraj pochodzenia: Republika Rwandy


warsztat herbaty, rwanda rukeri, rwanda państwo, herbata z afryki, czarna herbata, najepsza czarna herbata, herbata dla dzieci, herbata premium, najlepsza jakość herbaty, czas na herbatę, zielonu bazar, herbata allegro, warsztaty herbaty, czarna herbata bez dodatków, herbata bez goryczy, nie gorzka  warsztat herbaty, rwanda rukeri, rwanda państwo, herbata z afryki, czarna herbata, najepsza czarna herbata, herbata dla dzieci, herbata premium, najlepsza jakość herbaty, czas na herbatę, zielonu bazar, herbata allegro, warsztaty herbaty, czarna herbata bez dodatków, herbata bez goryczy, nie gorzka  warsztat herbaty, rwanda rukeri, rwanda państwo, herbata z afryki, czarna herbata, najepsza czarna herbata, herbata dla dzieci, herbata premium, najlepsza jakość herbaty, czas na herbatę, zielonu bazar, herbata allegro, warsztaty herbaty, czarna herbata bez dodatków, herbata bez goryczy, nie gorzka  warsztat herbaty, rwanda rukeri, rwanda państwo, herbata z afryki, czarna herbata, najepsza czarna herbata, herbata dla dzieci, herbata premium, najlepsza jakość herbaty, czas na herbatę, zielonu bazar, herbata allegro, warsztaty herbaty, czarna herbata bez dodatków, herbata bez goryczy, nie gorzka  warsztat herbaty, rwanda rukeri, rwanda państwo, herbata z afryki, czarna herbata, najepsza czarna herbata, herbata dla dzieci, herbata premium, najlepsza jakość herbaty, czas na herbatę, zielonu bazar, herbata allegro, warsztaty herbaty, czarna herbata bez dodatków, herbata bez goryczy, nie gorzka
#podróżzaczynasięodpierwszegołyku

HCK107
99 Przedmioty

Opis

Pojemność
czarna herbata (100%)
Kraj pochodzenia
Ruanda
Czas Parzenia
3 - 5min
Temperatura Parzenia
95°C

Specyficzne kody

Komentarze

Oceń 

2024-04-09

bardzo dobra jakość

Herbata bardzo dobrej jakości. Liście zaparzają się szybko. Nie ma goryczy ani cierpkości. Polecam

Oceń 

2020-04-05

Ruanda

Ruanda to must have i comfort drink mojego poranka. Nie wyobrażam sobie tego rytuału bez jogi, pościelenia łóżka i kubka gorącej Rwandy. Serio.

Oceń 

2018-09-17

z klasą

polecam, szczególnie dla osób zakochanych w doszukiwaniu się głębokich aromatów czarnej herbaty. delikatnie wyczuwalny jaśmin robi robotę!

Oceń 

2018-05-25

pewnego dnia...

Pewnego dnia w sklepie stacjonarnym spróbowałam Rwandy, polecanej przez właściciela Warsztatu i pomyślałam sobie, że to chyba nie mój smak, ale kiedy przestałam gustować w czarnych herbatach z dodatkami i rozsmakowałam się w czarnych naturalnych herbatach, Rwanda stała się jedną z moich ulubionych. Taki smak doceniony po latach. Bardzo polecam rozsmakować się w Rwandzie.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

RWANDA RUKERI ORGANIC

To jedna z najbardziej wyjątkowych czarnych herbat na rynku! Idealnie intensywna, bez goryczki i cierpkości. Już przy pierwszym spotkaniu zostanie ulubionym naparem z ranka.

Uprawiana w sercu Afryki, w organicznym ogrodzie założonym zaledwie 50 lat temu urzeka rześkością, pikantną nutą intensywności i delikatnym naparem z charakterkiem, który przyjemnie wypełnia podniebienie.

Warto.

Czytaj więcej niżej...

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane