KRÓLEWNA ŚNIEŻKA

Owoce czerwone jak serce, aromat przejrzysty jak śnieg i herbata czarna jak heban. To właśnie wytworna, warsztatowa herbata Królewna Śnieżka. Idealnie słodko, intensywnie owocowo i pysznie!

Czytaj więcej niżej...


12,00 zł
Brutto
Waga
Ilość
W magazynie

KRÓLEWNA ŚNIEŻKA

SPOSÓB ZAPARZANIA: 2-3 g na 200 ml / czas parzenia 3-5 min. / temp. 95°C / parzyć 1x

CZARNA HERBATA Z DODATKAMI
SKŁAD: czarna herbata liściasta (90,5%), kawałki żurawiny (2%), aromaty, cząstki truskawki (2%), płatki krokosza, pestki granatu.

Czarna herbata z Assamu, owoce czerwone jak krew, a aromat przejrzysty i wyraźny jak śnieg. To właśnie kompozycja naszej nowej mieszanki Królewna Śnieżka.

Zniewalający smak tej intensywnej herbaty i słodkich owoców wprawia w spokojny nastrój, relaksuje i wypełnia podniebienie rewelacyjną wytwornością. Herbata nie jest za słodka, lecz mocno owocowa.

Doskonała w każde popołudnie, przepełniona mocą wspaniałych właściwości i przede wszystkim niezapomnianym smakiem.

Nie od dziś wiadomo, że kiedy wypijemy czarną herbatę poprawia się krążenie w całym ciele. Kolejną cudowną właściwość Królewnie Śnieżce nadaje granat. Poza egzotycznym smakiem łagodzi problemy trawienne, a niektórzy dopatrują się w nim właściwości afrodyzjakalnych. Truskawki dodają słodkości i owocowego aromatu, poprawiają stan wątroby i obniżają poziom cholesterolu. Żurawina jako kolejny składnik idealnie pasujący do tej mieszanki, poza zdecydowanym smakiem, pomaga usunąć toksyny z organizmu. Szafran z kolei swoim lekko pikantnym i korzennym smakiem sprawia, że mieszanka jest jedynym w swoim rodzaju, smakowitym oryginałem.

Polecamy dla każdego, kto chciałby choć na chwilkę przenieść się do bajki jak Królewna Śnieżka!

KRÓLEWNA ŚNIEŻKA PREZENT HERBATA herbata z granatem czarna herbata  KRÓLEWNA ŚNIEŻKA PREZENT HERBATA herbata z granatem czarna herbata  KRÓLEWNA ŚNIEŻKA PREZENT HERBATA herbata z granatem czarna herbata  KRÓLEWNA ŚNIEŻKA PREZENT HERBATA herbata z granatem czarna herbata   KRÓLEWNA ŚNIEŻKA PREZENT HERBATA herbata z granatem czarna herbata

#Herbata Łagodzi Obyczaje

HCS106
96 Przedmioty

Opis

Kraj pochodzenia
Chiny
Skład
czarna herbata liściasta (90,5%), kawałki żurawiny (2%), aromaty, cząstki truskawki (2%), płatki krokosza, pestki granatu.
Czas Parzenia
3 - 5min
Temperatura Parzenia
95°C

Specyficzne kody

Komentarze

Oceń 

2021-05-06

Smaczna

Bardzo ciekawa mieszanka. Owoce, chociaz jest ich sporo, to nie dominują nad herbatą, tylko są świetnym, owocowym, troszkę kwaskowym tłem dla niej.

Oceń 

2021-02-06

Bajeczne orzeźwienie

Połączenie czarnej herbaty z dużymi kawałkami owoców to strzał w 10, nawet Królewna Śnieżka nie zdołałaby się jej oprzeć

Oceń 

2019-03-13

bajkowa

Zaiste bajkowa herbata, moja ulubiona z czarnych i bardzo wyrafinowana, gorąco polecam.

Oceń 

2018-08-30

bajkowa herbata

herbata o bardzo łagodnym aromacie, w smaku bardzo owocowa. kupię ponownie

Napisz swoją opinię

KRÓLEWNA ŚNIEŻKA

Owoce czerwone jak serce, aromat przejrzysty jak śnieg i herbata czarna jak heban. To właśnie wytworna, warsztatowa herbata Królewna Śnieżka. Idealnie słodko, intensywnie owocowo i pysznie!

Czytaj więcej niżej...


Napisz swoją opinię

Produkty powiązane