Pierwotny Ogień

9,00 zł

(180,00 zł kg.)

Brutto
Waga
Ilość

Pierwotny Ogień

Czarna herbata aromatyzowana.


SkładnikiCeylon OP, cynamon, czekolada ciemna, skórka pomarańczy, kardamon, imbir, pieprz czerwony, aromat

Pierwotny Ogień to zdecydowanie jeden z naszych herbacianych bestselerów. Mocno korzenna mieszanka, ale nie ostra, ponieważ dodatek startej gorzkiej czekolady i rumu dodaje subtelności i delikatnej słodyczy, a skórka pomarańczy nieco orzeźwia całą kompozycję. Herbaty nie trzeba wychwalać, bo już przy pierwszym zetknięciu nosa z niesamowitym aromatem wiadomo, ze to nie jest zwykła herbata.

Cynamon, kardamon i imbir, to dodatki które doskonale rozgrzewają i wzmacniają organizm. Dodatkowo poprawiają krążenie, co likwiduje uczucie zimnych kończyn a także poprawia koncentrację.. Pieprz nadaje wyrazistości w smaku, a także pomaga w dobrym, dokładnym trawieniu. Dzięki czekoladzie pobudzamy serotoninę odpowiedzialną za hormon szczęścia, a dodatkowo delikatny aromat rumu sprawia, ze już po pierwszym łyku pierwotnego ognia jesteśmy uśmiechnięci.

Napar jest wyraźny w odcieniu brązowym, dzięki dodatkom herbata po zaparzeniu sprawia wrażenie gęstej. Aromat jest intensywny, bardzo przyjemny dla nosa, a smak zastąpi nie jedna łakoć na która ma się czasem ochotę. Herbata idealna dla zmarzluchów i tych którzy maja problemy z ospałością. Pomaga zwalczyć przeziębienie. Bardzo dobrze komponuje się z dodatkiem mleka i miodu, dzięki temu jest też dobra bazą do Chai Masali.

SPOSÓB ZAPARZANIA: 2 łyżeczki na 200ml / czas parzenia 3-6min / temp. 90-95
°C / parzyć 1x

HCS110
45 Przedmioty

Opis

Kraj pochodzenia
Sri Lanka

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pierwotny Ogień

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane