Pierwotny Ogień

Pierwotny Ogień

9,00 zł

(180,00 zł kg.)

Brutto
Waga
Ilość

Pierwotny Ogień

SPOSÓB ZAPARZANIA: 2 łyżeczki na 200ml / czas parzenia 3-6min / temp. 90-95°C / parzyć 1x

Pierwotny Ogień to zdecydowanie jeden z naszych herbacianych bestselerów. Mocno korzenna mieszanka, ale nie ostra, ponieważ dodatek startej gorzkiej czekolady i rumu dodaje subtelności i delikatnej słodyczy, a skórka pomarańczy nieco orzeźwia całą kompozycję. Herbaty nie trzeba wychwalać, bo już przy pierwszym zetknięciu nosa z niesamowitym aromatem wiadomo, ze to nie jest zwykła herbata.

Cynamon, kardamon i imbir, to dodatki które doskonale rozgrzewają i wzmacniają organizm. Dodatkowo poprawiają krążenie, co likwiduje uczucie zimnych kończyn a także poprawia koncentrację.. Pieprz nadaje wyrazistości w smaku, a także pomaga w dobrym, dokładnym trawieniu. Dzięki czekoladzie pobudzamy serotoninę odpowiedzialną za hormon szczęścia, a dodatkowo delikatny aromat rumu sprawia, ze już po pierwszym łyku pierwotnego ognia jesteśmy uśmiechnięci.

Napar jest wyraźny w odcieniu brązowym, dzięki dodatkom herbata po zaparzeniu sprawia wrażenie gęstej. Aromat jest intensywny, bardzo przyjemny dla nosa, a smak zastąpi nie jedna łakoć na która ma się czasem ochotę. Herbata idealna dla zmarzluchów i tych którzy maja problemy z ospałością. Pomaga zwalczyć przeziębienie. Bardzo dobrze komponuje się z dodatkiem mleka i miodu, dzięki temu jest też dobra bazą do Chai Masali.

Skład: Ceylon OP, cynamon, czekolada ciemna, skórka pomarańczy, kardamon, imbir, pieprz czerwony, aromat

HCS110
58 Przedmioty

Produkty powiązane