DRAGON PERALS

Dragon Pearls to dokładnie wyselekcjonowane, ręcznie zwijane w ksztt pereł liście białej i zielonej herbaty. Subtelny złożony smak z naparem w szampańskim kolorze oszołomi każde podniebienie.

24,00 zł
Brutto
Waga
Ilość
W magazynie

DRAGON PEARLS

SPOSÓB ZAPARZANIA: 2-3 g na 2o0ml / czas parzenia 3 min / temp. 75-80°C / parzyć 3-4x

Jesteśmy zachwyceni faktem, że możemy zaoferować Wam herbatę, która bez wątpienia jest jednym z najcenniejszych herbacianych  skarbów na świecie. Jej krzewy rosną wysoko w górach, na południu Chin. Tradycyjnie, od ponad stu lat, zbiera się najmłodsze listki herbaty - dwa z dołu i jeden z samej góry. Tym sposobem w jednej "smoczej perle", mamy liście zielonej i białej herbaty. Młode listki są ręcznie selekcjonowane, suszone przy użyciu tradycyjnych metod i znów ręcznie zwijane/rolowane w bardzo ciasne kulki przypominające perły.

Biała herbata ma najwięcej kofeiny, co sprawia, że ze wszystkich rodzajów herbat najbardziej pobudza, ale zawiera też największą ilość witamin i przeciwutleniaczy. W połączeniu z liśćmi zielonej herbaty, tworzy perfekcyjną zdrowotną mieszankę.

Napar ma wyjątkowy szampański kolor, daje mocny, aromatyczny efekt. Herbata zachwyca złożonością smaku, który można określić jako dojrzały, głęboki i intensywny, ale przy tym bardzo świeży.
Aby cieszyć się wyjątkowym smakiem tej niezwykłej herbaty należy pamiętać o odpowiednim sposobie parzenia. Im więcej zaparzymy herbaty i im większą temperaturą, tym herbata będzie mocniejsza. Polecamy więc zacząć od małej ilości i niskiej temperatury.

Dragon Pearls to wybór dla koneserów wyszukanych, niespotykanych herbat i tych, którzy lubią podróżować ze smakiem.
Polecamy również do wypróbowania, herbatę
JASMIN DRAGON PEARLS, która jest przekładana kwiatami jaśminu.

        
#podróżzaczynasięodpierwszegołyku

 

HZK100
90 Przedmioty

Opis

Kraj pochodzenia
Chiny
Skład
zielona herbata, biała herbata
Czas Parzenia
3 - 5min
Temperatura Parzenia
75°C

Specyficzne kody

Komentarze

Oceń 

2020-03-18

bardziej biała

Rewelacyjna herbata, choć jest tylko domieszka białych liści, to w moim odczuciu zdecydowanie bardziej smakuje jak biała herbata. Intensywny smak, dokładnie to co lubię w zielonej!

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

DRAGON PERALS

Dragon Pearls to dokładnie wyselekcjonowane, ręcznie zwijane w ksztt pereł liście białej i zielonej herbaty. Subtelny złożony smak z naparem w szampańskim kolorze oszołomi każde podniebienie.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane