CYRK NA KÓŁKACH

Debiut wybitnego imbiru i przewrotnej truskawki w kulisach zielonej herbaty, to prawdziwe, smakowe SHOW! Delikatna Sencha z mocnym, korzennym akcentem i przebijającą nutą owocową oszołomi Cię spektaklem smaków w filiżance!

czytaj więcej niżej...

11,50 zł
Brutto
Waga
Ilość
W magazynie

CYRK NA KÓŁKACH

SPOSÓB ZAPARZANIA: 2-3 g na 200ml / czas parzenia 4-8 min / temp. 80°C / parzyć 3x

ZIELONA HERBATA Z DODATKAMI

SKŁAD: Sencha (75%), kawałki imbiru (19,7%), kawałki kwaśnych jabłek (kawałki jabłek, kwasek cytrynowy), kawałki liofilizowanych truskawek, aromat, nagietek

Zapraszamy Was dziś na niecodzienny, herbaciany spektakl smaków! Głównym bohaterem SHOW jest niezrównany w rozgrzewającej mocy imbir! W tle wystąpi owocowy duet słodkiej truskawki i soczystego jabłka, a wszystko to w kulisach zielonej herbaty i subtelnego nagietka.

Napar w zielono złotym kolorze oczaruje subtelnym, owocowym aromatem z korzennym akcentem, a całość zawładnie kubkami smakowymi niczym najlepsze przedstawienie publicznością! Jeśli macie ochotę na herbatę o niecodziennym połączeniu smakowym, to trafiliście idealnie! Twist słodkich owoców i korzennego imbiru, to wyjątkowa kompozycja, która nie tylko zachwyci nietuzinkowością, ale także subtelnie rozgrzeje i dostarczy wielu witamin. Sencha to jeden z łagodniejszych gatunków herbaty, więc nie przebija tu goryczka, a raczej świeżość herbaciana, która wciąga w fabułę tego mixu.

CYRK NA KÓŁKACH, to herbata która złagodzi nerwy, będzie sympatycznym zapomnieniem po ciężkim dniu, miłym zwieńczeniem chwili i smakowitą odskocznią od rzeczywistości. Daj się zatem zaprosić na niebywałe SHOW, które zachwyca i jednocześnie koi smakiem.

herbata zielona cyrk na kółkach herbata cyrkowa warsztat herbaty sklep z herbatą  herbata zielona cyrk na kółkach herbata cyrkowa warsztat herbaty sklep z herbatą  herbata zielona cyrk na kółkach herbata cyrkowa warsztat herbaty sklep z herbatą  herbata zielona cyrk na kółkach herbata cyrkowa warsztat herbaty sklep z herbatą  herbata zielona cyrk na kółkach herbata cyrkowa warsztat herbaty sklep z herbatą

#HerbataŁagodziObyczaje #PodróżZaczynaSięOdPierwszegoŁyku

95 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze

Oceń 

2023-03-02

pysznie truskawkowa

Uwielbiam tą herbatę, wyraźna truskawka lekko podkreślona imbirem, to moje ulubione połączenie odkąd tylko miałam okazję pierwszy raz spróbować. pyszna

Oceń 

2021-12-13

mocny imbir

Przy pierwszym parzeniu pomyślałam, że imbir jest bardzo na pierwszym planie, ale kolejne parzenia, w kolejne dni dały mi zupełnie inne odczucia. Pewnie raz wylosowałam więcej imbiru, a następnym razem mniej, co nie zmienia faktu, że herbata wymiata i bardzo mi smakuje w każdej opcji.

Oceń 

2021-11-25

Od pierwszego wejrzenia!

Nie wiem czy jestem bardziej oczarowana opakowaniem czy wybitnym smakiem, ale oba mnie zachwycają! Herbata bardzo dobrej jakości, idealnie wyważona kompozycja senchy do dodatków. Bardzo polecam:)

Napisz swoją opinię

CYRK NA KÓŁKACH

Debiut wybitnego imbiru i przewrotnej truskawki w kulisach zielonej herbaty, to prawdziwe, smakowe SHOW! Delikatna Sencha z mocnym, korzennym akcentem i przebijającą nutą owocową oszołomi Cię spektaklem smaków w filiżance!

czytaj więcej niżej...

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane