Wanilia

100% arabica

subtelna wanilia z gorącego Mauritiusa

6,90 zł

(138,00 zł kg.)

Brutto
Waga
Mielenie
Ilość

Waniliowa

100% arabica

Polecamy zaparzać w:

Kawa Waniliowa to jedno z najsmaczniejszych połączeń wśród naszych kaw smakowych. Delikatne ziarna stuprocentowej Brazylijskiej arabica połączone z naturalnym wyciągiem ziarenek Wanilii przywiezionej prosto z gorącego Mauritiusa tworzą kompozycję przypominającą pyszne lody Waniliowe przyrządzone na bazie tradycyjnego angielskiego kremu. Jest to kawa dla Tych którzy lubują się w raczej subtelnych dodatkach i tradycyjnym smaku.

Wanilia wraz z szafranem i kardamonem należy do najdroższych przypraw na świecie. Warto wspomnieć, ze kwiat Wanilii otwiera się na jeden dzień w roku. Zapylić go mogą jedynie niektóre kolibry i pszczoły. Na Mauritiusie od wielu lat robi się to ręcznie, stąd też wyjątkowość tej przyprawy. Wanilia posiada również cenne właściwości - wzmacnia organizm, polepsza samopoczucie u osób wyczerpanych, nerwowych czy mających stany depresyjne - komu z nas pyszne lody nie poprawiają humoru? A co dopiero połączone z energicznym, aromaterapeutycznym smakiem kawy!

Kawa Waniliowa, to delikatny i wytrawny smak klasyki. Doskonale smakuje w wersji czarnej, a w połączeniu z aksamitnym mlekiem odsłania smak lodów waniliowych. Tak więc popijając cappuccino z tej kawy można poczuć to samo uczucie przyjemności, które towarzyszy przy jedzeniu ulubionego deseru. Brazylijskie ziarno, na bazie którego upalona jest ta kawa, to jedno z najdelikatniejszych na świecie. Jest jednak wypalone o ton mocniej, dlatego polecamy tę kawę parzyć w prasie francuskiej, kawiarce, ekspresie przelewowym lub tradycyjnie, ewentualnie gotować w tygielku.

KS101
13 Przedmioty

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wanilia

100% arabica

subtelna wanilia z gorącego Mauritiusa

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane