Czekolada Pomarańcza

100% arabica

Soczysta pomarańcza i słodka czekolada

7,90 zł

(158,00 zł kg.)

Brutto
Waga
Mielenie
Ilość

Czekolada Pomarańcza

100% arabica

Polecamy zaparzać w:

Soczysta pomarańcza i słodka czekolada, to duet odlotowy, a kiedy dodamy do niego aromatyczną, brazylijska arabicę to zmienia się w niepokonane w smaku trio. Połączenie kawy i pomarańczy może wydawać się niecodziennym zestawieniem, jednak efekt jest wyborny.

Pomarańcza posiada właściwości aromaterapeutyczne, poprawia samopoczucie i leczy depresję. Dlatego świetnie łączy się z czekoladą, która wywołuje u nas hormon szczęścia, dodaje wigoru i energii, co z kolei świetnie łączy się z właściwościami energetycznymi kawy.

Kawa czekoladowo - pomarańczowa jest doskonała na wszelakie przyjęcia rodzinne i spotkania z przyjaciółmi. Polecamy ją też dla Tych, którzy lubią celebrować chwilę relaksu w pracy czy zaciszu domowym. Ta kawa umili każdy moment i pomoże zapamiętać go na długo. Jej aromat jest bardzo intensywny i oryginalny, toteż wywołuje ciekawość smaku u każdego, kogo nozdrza zderzą się z tym zapachem. Doskonała zarówno z mlekiem jak i czarna. Wspaniała baza do wszelakich deserów kawowych i kawy na zimno czy frappe.

Kawę polecamy parzyć w kawiarce, ekspresie przelewowym, prasie francuskiej, tradycyjnym sposobem lub w tygielku (po turecku).

KS104
129 Przedmioty

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Czekolada Pomarańcza

100% arabica

Soczysta pomarańcza i słodka czekolada

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane