Banan

100% arabica

egzotyczny smak kremowych bananów

6,90 zł

(138,00 zł kg.)

Brutto
Waga
Mielenie
Ilość

Bananowa

100% arabica

Polecamy zaparzać w:

Kawa bananowa to prawdziwa gratka dla poszukiwaczy nowych smaków. Owocowa egzotyka  i tradycyjny smak kawy w jednym. Słodki i kremowy smak banana genialnie łączy się z starannie wypaloną, lekko wytrawną, acz delikatną 100%ową arabicą przypominając bananowe tiramisu.

Banany to owoce które dodają energii, poprawiają koncentrację, to też są doskonałym dopełnieniem właściwości kawy. Jednocześnie ich maślany smak sprawia, ze nielubiany przez niektórych goryczkowy posmak kawy staje się łagodniejszy, bardziej kakaowy. Aromat jest intensywny, od samego owocu bardziej przypomina bananowy mus, co w połączeniu z mlekiem zamienia się w istny kawowo-bananowy deser. To kawa doskonała o poranku i popołudniem, mało kofeinowa, idealna na "subtelne" pobudzenie.

Kawa ze względu na mocniejszy stopień upalenia polecana jest do gotowanie w tygielku lub do zaparzania tradycyjnego, w kawiarce, prasie francuskiej lub w ekspresie przelewowym. Delikatna arabica złagodzona smakiem bananów, to idealny start dla początkujących z kawą. Polecamy ja osobom zbyt podatnym na kofeinę lub nastolatkom mającym problemy z koncentracją.KS113
28 Przedmioty

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Banan

100% arabica

egzotyczny smak kremowych bananów

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane