Rum Wanilia

100% arabica

alkoholowy ton rumu i słodka wanilia

6,90 zł

(138,00 zł kg.)

Brutto
Waga
Mielenie
Ilość

Rum Vanilia

100% arabica

Polecamy zaparzać w:

Kawa Rum Vanilia to z jednej strony intensywna słodycz wanilii, a z drugiej mocny ton wysokoprocentowego rumu. A wszystko to otulone delikatną brazylijską kawą. Kawa wyborna  w smaku, wspaniale komponuje się z ciężkimi deserami takimi jak bardzo czekoladowe brownie, bajaderka czy torty i sama także doskonale smakuje jako deser. Jest też idealna do nasączania tortowych biszkoptów.

Rum to alkohol produkowany z trzciny cukrowej, pewnie dlatego łączy się w tak niebywały smak z wanilią. Nie bez przyczyny przez stulecia stanowił wartościowy towar, będący przedmiotem przemytu. Aromat kawy przypomina bardziej słodkie ciasto niż alkoholowy trunek, ale już smak mówi nam coś innego. Cała kompozycja świetnie smakuje na gorąco, ale podana jako ice coffee może stanowić swego rodzaju bezalkoholowy koktajl, o niebywale pysznym smaku. Dla każdego poszukiwacza nowych smaków, dla tradycjonalistów, dla piratów i rabusiów, dla kur domowych. Kawa absolutnie dla każdego smakosza.

Owa kawa smakuje świetnie wtedy kiedy pogoda nie daje powodów do uśmiechu lub kiedy wieczorem zasiądziemy z przyjaciółmi na pogawędce. Polecamy ją parzyć w kawiarce, french pressie, ekspresie przelewowym lub tradycyjnym sposobem. Można też po turecku, gotować ją w tygielku. Mimo mocnego rumowego akcentu sama kawa jest niskokofeinowa i delikatna w smaku.

KS116
12 Przedmioty

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Rum Wanilia

100% arabica

alkoholowy ton rumu i słodka wanilia

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane