Wiśnie w Rumie

Skład: Hibiskus, porzeczki, czarny bez, aromaty, cząstki wiśni (2%)

8,00 zł

(160,00 zł kg)

Brutto
Waga
Ilość

Wiśnie w Rumie

Skład: Hibiskus, porzeczki, czarny bez, aromaty, cząstki wiśni (2%)

SPOSÓB ZAPARZANIA: 2 łyżeczki na 200ml / czas parzenia 5-8min / temp. 100°C / parzyć 1x

Czasami trzeba rozgrzać swój organizm i serce. Niesamowity smak kandyzowanych wiśni namaczanych w rumie idealnie dopełni nastrój wieczoru z ciekawą lekturą. Rumowy aromat nadaje herbacie subtelności, a wiśnie poprawią krążenie. To znakomita mieszanka na bazie hibiskusa z dodatkiem pysznego czarnego bzu i suszonych winogron.

Wiśnie to owoce które już od dawna są wykorzystywane w medycynie ludowej. Jako bardziej wytrawne i soczyste kuzynki czereśni, pomagają w łagodzeniu schorzeń dróg moczowych, wzmacniają serce, a także wykorzystuje się je w walce z bezsennością i nadmiernym stresem. Czarny bez również od dawna służy jako rewelacyjne antidotum na przeziębienie i wzmocnienie organizmu, a hibiskus otula całą kompozycję orzeźwiającym smakiem z dużą zawartością witaminy C.
Wiśnie w Rumie, to zatem nie tylko pyszna herbata, ale i napar pełen właściwości zdrowotnych, po który warto sięgnąć gdy zdrowie przestaje dopisywać. Wspaniale pasuje do ciast i słodkości, a jej smak nada koloru każdej ponurej chwili.

Idealny napój dla niepijących alkoholu, z powodzeniem sprawdzi się w kieliszku jako zastępnik wina. Na jego bazie można również przygotować znakomity poncz. Zdecydowanie najlepiej smakuje na ciepło.

MO103

Produkty powiązane