Kalifornia

skład: ananas, papaja, mango, hibiskus, rodzynki, róża, słonecznik

8,00 zł

(160,00 zł KG.)

Brutto
Weight
Ilość

Kalifornia

skład: ananas, papaja, mango, suszone winogrona, róża, słonecznik, hibiskus

SPOSÓB ZAPARZANIA: 2 łyżeczki na 200ml / czas parzenia 5-8min / temp. 100°C / parzyć 1x

Już sam zapach mieszanki owocowej Kalifornia mówi nam o jej oryginalności. Kiedy otworzymy puszkę, uderza w nos mocny, przenikliwy i odpowiednio słodki zapach egzotycznych owoców. Dzięki nim napar jest mocny i wyraźny. Smak to słodycz zmieszana z wytrawnością, a doskonale proporcje owoców sprawią, że smak tej kompozycji długo pozostanie w pamięci. Mieszanka ta nadaje się nie tylko na herbatę, ale właśnie dzięki tej intensywności może zastąpić nie jeden egzotyczny drink.

Ananas wspomaga trawienie, posiada duża zawartość błonnika, a ponadto oczyszcza organizm z toksyn. Właśnie jemu zawdzięczamy wyraźny aromat w tej mieszance. Papaja - owoc Aniołów, odmładza i dostarcza mnóstwa antyoksydantów. Mango zawiera sporo beta-karotenu, związku chroniącego skórę przed promieniami UV, suszone winogrona zaś nadają delikatnie słodkiego smaku i dostarczają zdrowy cukier, a róża i słonecznik zmysłowym aromatem niwelują kwaskowość hibiskusa.

Kiedy zaparzymy ów herbatę, po całym domu rozniesie się niesamowity aromat, który przyciągnie wszystkich na popołudniowa herbatkę. Ujmując Kalifornie w jednym zdaniu, śmiało można powiedzieć, ze jest to herbata dla szukających nowych wrażeń i intensywnego smaku.

ps. Kalifornia też rewelacyjnie zdaje egzamin jako potopurri!

MO104

Produkty powiązane