ROOIBOS CLASSIC

Tradycyjny, palony rooibos prosto z RPA. Wyjątkowy, wyśmienity smak zupełnie pozbawiony teiny, już po pierwszym łyku przenosi na słoneczny, gorący czarny ląd.

10,50 zł
Brutto
Waga
Ilość
W magazynie

ROOIBOS CLASSIC (PALONY)

SPOSÓB ZAPARZANIA: 2-3 g na 200 ml / czas parzenia 3-6min / temp. 100°C / parzyć 1x

ROOIBOS Z DODATKAMI

SKŁAD: rooibos 100%

Jeśli szukasz zastępnika czarnej herbaty, to świetnie trafiłeś! Klasyczny Rooibos skróci twoje tęsknoty za herbatą i naparami które zawierają pobudzacze, ponieważ smakuje nieco podobnie do klasycznej czarnej herbaty, a dodatkowo jest przyjemnie słodki w smaku.

Poprzez całkowity brak teiny i kofeiny, Rooibosa mogą bez obaw pić także dzieci! W południowej Afryce (skąd Rooibos pochodzi) noworodkom którym dokuczają kolki serwuje się Rooibosa który uśmierza ból. Ale to nie jest jedyna z jego licznych, niesamowitych zalet.

Rooibos jest niepozornym krzewem na którego nie zwrócilibyśmy uwagi przechadzając się po górach w RPA, jednak sięgający zaledwie półtorej metra krzew zaskakuje swoimi właściwościami. Zawiera ogromną ilość witaminy C. Jest źródłem żelaza, które przy takiej ilości witaminy C, przyswaja się świetnie w organizmie. Jest antyalergiczny, wspaniale wpływa na jakość skóry i co najważniejsze, pobudza hormon szczęścia (serotoninę) więc uśmiech pojawi się na buzi jak za sprawą afrykańskiego hasła: HAKUNA MATATA!

Smak. Napar w intensywnym kolorze czerwonego bursztynu onieśmiela słodkim, miodowym smakiem. Niczym delikatna czarna herbata, pobudza kubki smakowe, a na końcu oferuje bardzo interesujący, egzotyczny finisz. To doskonała herbata na każdy dzień i każdą noc! Będzie smakować wyśmienicie w trakcie arktycznej zimy i afrykańskiego lata, a miłośnicy herbaty z cukrem/miodem i cytryną przepadną w niej już po pierwszym łyku!
        
#PodróżZaczynaSięOdPierwszegoŁyku

R100
100 Przedmioty

Opis

Skład
czerwonokrzew afrykański palony 100%
Kraj pochodzenia
RPA
Czas Parzenia
3 - 6min
Temperatura Parzenia
95°C

Specyficzne kody

Komentarze

Oceń 

2022-02-09

fajna jakość

Fajna jakość liści. Smak dzięki temu bardzo intensywny i świeży, a nie mdły. Na pewno zakupię znów.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2021-11-15

Jadwiga B

Rewelacyjna herbata, szukałam długo zastępnika klasycznej czarnej herbaty i to jest właśnie to, o co mi chodziło! Bardzo delikatna, subtelna, a jednocześnie z wyraźnym smakiem. Bardzo polecam, kupuje od lat i jakość cały czas ta sama.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

ROOIBOS CLASSIC

Tradycyjny, palony rooibos prosto z RPA. Wyjątkowy, wyśmienity smak zupełnie pozbawiony teiny, już po pierwszym łyku przenosi na słoneczny, gorący czarny ląd.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane