• Pakiet

Najwspanialszej Mamie

W zestawie: English Breakfast 50 g, Earl Grey Róża i Cytryna 50 g, Hiszpańska Mandarynka 50 g, Jaśminowa 50 g, Sencha Japan 50 g
44,50 zł

(44,50 zł szt.)

Zamiast 50,00 zł

Brutto

Ten pakiet zawiera

English Breakfast Waga-50g
10,00 zł
x 1
Earl Grey Róża i Cytryna Waga-50g
8,00 zł
x 1
Hiszpańska Mandarynka Waga-50g
8,50 zł
x 1
Sencha Japan Waga-50g
14,00 zł
x 1
Jaśminowa Waga-50g
9,50 zł
x 1
Ilość

PayPal
Najwspanialszej Mamie
Zestaw herbat.

W zestawie: English Breakfast 50 g, Earl Grey Róża i Cytryna 50 g, Hiszpańska Mandarynka 50 g, Jaśminowa 50 g, Sencha Japan 50 g.

Dla świata jest "zwykłą" kobietą, dla Ciebie ukochaną mamą, która Ci ten świat pokazała. Mama jest w naszym życiu osobą wyjątkową. Jest z nami zawsze, na dobre i na złe, w bólu i radości, kiedy odnosimy sukcesy i kiedy ponosimy klęski. Zawsze możemy liczyć na jej wsparcie. Postarajmy się, aby dostała najpiękniejsze podziękowania. Bo zasługuje na nie jak nikt inny na całym świecie!

Zestaw ten jest idealnym prezentem dla zapracowanej Mamy, która po ciężkim dniu będzie mogła zrelaksować się przy filiżance pysznej herbaty.
Składa się on z dwóch klasycznych herbat - czarną English Breakfast ze Sri Lanki oraz japońską zieloną herbatę Senchę Japan; oraz trzech smakowych.

Earl Grey Róża i Cytryna to typowy i klasyczny smak bergamoty w Earl Greyu, ozdobiony świeżą, lekko wytrawną trawą cytrynową i subtelnymi płatkami róży. Nie tylko pobudza zmysły, ale też odpręża.

Hiszpańska Mandarynka to herbata z mocną nutą pomarańczowy na tle intensywnej, czarnej herbaty. Zaraz po pierwszym łyku staje się niezapomnianym doznaniem. Jeden z owocowych hitów w naszym sklepie.

Natomiast zielona herbata z płatkami jaśminu łagodzi wszystkie zmysły pomagając nam się w pełni zrelaksować po ciężkim dniu.
ZP109
23 Przedmioty

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Najwspanialszej Mamie

W zestawie: English Breakfast 50 g, Earl Grey Róża i Cytryna 50 g, Hiszpańska Mandarynka 50 g, Jaśminowa 50 g, Sencha Japan 50 g

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane