Kubek Emaliowany Warsztat Herbaty Miś

Kubek domowy i terenowy z misiem "Don't Wake the Bear"

39,90 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

PayPal

Kubek Emaliowany MIŚ

WYSOKOŚĆ: 8cm ŚREDNICA: 8,5cm POJEMNOŚĆ: 200ml  WAGA:  ok.140g

Bardzo dobrej jakości, solidny kubek emaliowany z metalową obwódką. Kubek jest bardzo estetyczny, z minimalistycznym designem. Doskonale sprawdza się jako ulubiony kubek w domu i niezastąpione naczynie w terenie. Można go wziąć ze sobą w góry, na żagle, czy piknik na łonie natury, a ten nie będzie stanowił nadbagażu, gdyż waży zaledwie 140g. Ta waga dodatkowo zapewnia wygodę podczas picia.

Kubek posiada wyprofilowany brzeg, doskonale przylega do ust, dzięki czemu bardzo dobrze się z niego pije. Ucho kubka jest szerokie, co zapewnia dobry chwyt. Mimo tworzywa z jakiego został wykonany, nie nagrzewa się tak mocno jak inne metale. Może służyć również jako garnuszek do podgrzewania posiłków na ogniu.

Po jednej stronie kubka mamy zarys misia z napisem "DON'T WAKE THE BEAR". Wokół napisu noc rozświetlona gwiazdami, a niżej zarys wysokich gór i las iglasty. Po drugiej stronie kubka logo Warsztatu Herbaty, które kryje filiżankę w zębatce i hasztag #thetravelstartsfromthefirstsipKubek to doskonały prezent dla przyjaciela, globtrotera, miłośnika natury i przede wszystkim dla samego siebie. Przyjazny design pozwala cieszyć się każda chwilą z kawą i herbatą, niezależnie gdzie i kiedy z niego pijemy.

Dostępna również, wersja kubka z jeleniem TUTAJ

       

20 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kubek Emaliowany Warsztat Herbaty Miś

Kubek domowy i terenowy z misiem "Don't Wake the Bear"

Napisz swoją opinię