Guarani

Tradycyjna mate pozbawiona pyłu i patyczków. Delikatniejsza i subtelniejsza od yerb paczkowanych, dokładnie taka jaką pijali Indianie Guarani.
6,50 zł

(130,00 zł kg.)

Brutto
Waga
Ilość
W magazynie

PayPal

YERBA MATE GUARANI

Parzenie: 2 łyżki na 250 ml / czas: 3-4 min. / Temp. 60-80*C

Guarani to delikatna yerba mate pozbawiona gałązek, patyczków i pyłu dzięki czemu jest subtelna w smaku, a to sprawia, że doskonale nadaje się dla początkujących z yerbą. Kawałki liści są większe niż w tradycyjnych, paczkowanych mate, przez co wolniej oddają lekką esencję i nie zrażają już na początku gorycką i cierpkością. Pył nie przeszkadza pod językiem, więc można spokojnie delektować się naparem. Rewelacyjna opcja dla Wszystkich którzy lubią klasykę smaku.

Yreba Mate odnaleźli Indianie GUARANI. Zauważyli, że przeżuwane liście i ich napar pobudzają, a także hamują uczucie głodu. Do mate dodawali również owoce i zioła, a w wersji dla dzieci zamiast wody używano mleka. Tak możemy robić i my. Mate doskonale smakuje z plasterkiem pomarańczy lub kilku jagód, można też dolać soku jabłkowego lub innych ulubionych składników.
Warto również przypomnieć, że yerba mate daje zupełnie inny rodzaj pobudzenia niż kawa. Nie podnosi ciśnienia, a poprawia krążenie, dzięki czemu podnosi poziom koncentracji. Najlepsze rozwiązanie dla uczniów, studentów, pracujących umysłowo i każdego kto potrzebuje skupienia.

Yerba Mate guarani to czysty smak energii, świeże doznanie i tradycja w jednym łyku.

       
#podróżzaczynasięodpierwszegołyku

YM107
45 Przedmioty

Opis

Skład
yerba mate 100%
Kraj pochodzenia
Brazylia
Czas Parzenia
3 - 5min
Temperatura Parzenia
75°C

Specyficzne kody

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Guarani

Tradycyjna mate pozbawiona pyłu i patyczków. Delikatniejsza i subtelniejsza od yerb paczkowanych, dokładnie taka jaką pijali Indianie Guarani.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane