CATUABA

Przez Indian Ameryki Południowej uznawany za niezwykły afrodyzjak, wspaniały, głęboki napar doskonały na popołudniowe wzmocnienie.

12,00 zł
Brutto
Waga
Ilość
Produkt dostępny do zamówienia

Catuaba

Jest to kora z brazylijskiego drzewa Erythroxylum vacciniifolium, uznawana za jeden z najsilniejszych afrodyzjaków na świecie, który nie wywołuje efektów ubocznych. Zawiera folisterole, czyli związki roślinne bardzo podobne do ludzkich hormonów. Podnosi libido, jest również lekiem pomagającym przy zaburzeniach erekcji i impotencji.

W Brazylii powiadają, że pierwszego syna płodzi ojciec, a następnych już catuaba. Mogą go stosować zarówno mężczyźni jak i kobiety. Catuabę odnaleźli Indianie z plemienia Tupi, którzy cieszyli się właściwościami ów rośliny od dawna, bowiem oprócz afrodyzjakalnego działania, Catuaba ma wiele innych właściwości.


M.in.:

  • stymuluje prace mózgu,

  • poprawia krążenie i oczyszcza krew z toksyn,

  • działa antydepresyjnie,

  • jest przeciwwirusowa i przeciwbakteryjna,

  • przeciwdziała zaburzeniom prostaty i jest naturalnym afrodyzjakiem,

  • blokuje wchłanianie cholesterolu,

  • poprawia pamięć.

W jaki sposób przygotować Catuabę?

W proporcji 1:5 (jedna część Catuaby na pięć razy więcej wody, np. 5g Catuaby na 250 mililitrów wody) gotować napar przez pięć minut na wolnym ogniu.  Odstawić do ostygnięcia na około piętnaście minut - po tym czasie catuaba gotowa jest do spożycia. 

Zalecanym jest pić do dwóch szklanek dziennie catuaby, przez około dwóch, trzech tygodni, by zaobserwować efekty.

Z106

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

CATUABA

Przez Indian Ameryki Południowej uznawany za niezwykły afrodyzjak, wspaniały, głęboki napar doskonały na popołudniowe wzmocnienie.

Napisz swoją opinię