Imbir suszony

Imbir nie musi być już tylko dodatkiem, może też pełnić rolę główną. 
5,50 zł
Brutto
Waga
Ilość
Produkt dostępny do zamówienia

Imbir Suszony

Orient w domu? To między innymi imbir! Roślina nad wyraz charakterystyczna, znana głównie dzięki swojemu kłączu. Imbir szczególnie popularny jest w krajach azjatyckich - stamtąd w końcu pochodzi i tam jest uprawiany - gdzie króluje nie tylko w kuchni, ale także w branży kosmetycznej, czy medycynie naturalnej.
Przez swój ostry smak stosowany głównie jako przyprawa, jednak może być także głównym składnikiem nalewek, czy naparów. Stosując imbir jako dodatek należy pamiętać o jego intensywności, warto więc dodawać go stopniowo, by przypadkiem się do niego nie zrazić. 

Zalet tej fascynującej rośliny jest co niemiara: dobrze wpływa na pracę żołądka, rozgrzewa, działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie.

W Warsztacie Herbaty oferujemy imbir w postaci suszonej. W naszym sklepie znaleźć go można także w herbacie Chai Masala - ukochanej przez Indie mieszance intensywnego Assamu i przypraw korzennych, podawanej z mlekiem i cukrem. Imbir gości także w Yogi Tea, czyli miksie przypraw korzennych, gdzie towarzyszą mu m.in. kardamon, lukrecja, goździki i cynamon.

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Imbir suszony

Imbir nie musi być już tylko dodatkiem, może też pełnić rolę główną. 

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane