Warsztat Herbaty założyliśmy w 2012 roku i o tamtej pory, nasza miłość do herbaty i kawy nieustannie rośnie. Poznajemy nowe smaki, nowe style zaparzania, ale co najważniejsze poznajemy nowych ludzi! Ich kreatywność, talenty i osobowość sprawiają, że od samego początku jest jasne, że razem odnajdujemy się w zespole, a to pozwala odnaleźć prawdziwą pasję do tworzenia miejsca, gdzie kawa i herbata to nie tylko napary, ale stan umysłu
Poznajcie Nas:
 
 

Kamil Adamczak

Ewelina Adamczak

biuro@warsztatherbaty.pl

 To mózg operacyjny, i człowiek orkiestra . Dba o świeże dostawy a także by kawa i herbata które pijecie  były najwyższej jakości.  W .jego żyłach płynie kawa z Kostaryki. Prywatnie tata Lecha i Bolesława. Miłośnik Fantasy i stolarstwa jest twórcą kilku stolików przy których możecie wypić kawę na brzozowej.

boniemadzemu.cake@gmail.com

 To oprawa estetyczna fotografii strony internetowej i naszych Social mediów, a także nadobny i szalony cukiernik w Kawiarni. Jest autorką klasyków takich jak Marchewkowe czy Balladyna. Zakochana w czarnych, mocnych herbatach, kawie Blend No.1 i polskich ziołach. Prywatnie mama Leszka i Bolka, fanka książkowych romansów i wystroju wnętrz.

Kamila Blekicka

Agata Zakrzewska 

 Joanna Samek 

Kontakt@warsztatherbaty.pl

To hiper ogarniacz Warsztatu Herbaty od A do Z i menager KawaLerki. od, wysyła do Was paczki pełne kawy i herbaty. Jest smakoszem czarnej herbaty z Rwandy i Rozważnej i Romantycznej, a kawy Cuba i Etiopia skradły jej serce. Do pracy śmiga na rowerze, a prywatnie hasa po górach i zajada się wegańskimi smakołykami.

Agata to kawiarniana dusza, robi najładniejsze latte art i parzy pyszne alternatywy. Jeśli ktoś Wam doradzi jakie ciasto wybrać, to właśnie Agata poleci sernik Leśny! Fanka pu-erhów , zielonych herbat i jasno palonej Papuii. Prywatnie włóczykij i historyk, bardzo chciałaby zawędrować do ameryki południowej, by przytulić się do lamy

To chodząca kreatywność, jeśli można coś ulepszyć, to właśnie ona ma na to pomysł! W Warsztacie jest oprawą graficzną i marketingową i kocha parzyć dla Was alternatywy Uwielbia rooibosy, a jasno paloną Rwandę mogłaby pić codziennie! Prywatnie tworzy ilustracje, które możecie podziwiać na instagramowym blogu @wal3npyk , uprawia jogę, hoduje domową dżunglę i studiuje Arabistykę.