Warsztat Herbaty założyliśmy w 2012 roku i o tamtej pory, nasza miłość do herbaty i kawy nieustannie rośnie. Poznajemy nowe smaki, nowe style zaparzania, ale co najważniejsze poznajemy nowych ludzi! Ich kreatywność, talenty i osobowość sprawiają, że od samego początku jest jasne, że razem odnajdujemy się w zespole, a to pozwala odnaleźć prawdziwą pasję do tworzenia miejsca, gdzie kawa i herbata to nie tylko napary, ale stan umysłu
Poznajcie Nas:
Kamil.jpg

Kamil Adamczak

biuro@warsztatherbaty.pl

 To mózg operacyjny, i człowiek orkiestra . Dba o świeże dostawy a także by kawa i herbata które pijecie  były najwyższej jakości.  W .jego żyłach płynie kawa z Kostaryki. Prywatnie tata Lecha i Bolesława. Miłośnik Fantasy i stolarstwa jest twórcą kilku stolików przy których możecie wypić kawę na brzozowej.

Kamil.jpg

Ewelina Adamczak

boniemadzemu.cake@gmail.com

To oprawa estetyczna fotografii strony internetowej i naszych Social mediów, a także nadobny i szalony cukiernik w Kawiarni. Jest autorką klasyków takich jak Marchewkowe czy Balladyna. Zakochana w czarnych, mocnych herbatach, kawie Blend No.1 i robieniu nowych etykiet. Prywatnie mama Lecha i Bolesława, fanka książkowych romansów i wystroju wnętrz.


Kamil.jpg

Julia Czyż

Kontakt@warsztatherbaty.pl

To hiper ogarniacz, który działa szybciej niż inni pomyślą, a także najmłodszy członek w naszym teamie.To Julia wysyła do Was zamówienia i realizuje wszystkie herbaciano-kawowe prośby.