Warsztat Herbaty założyliśmy w 2012 roku i o tamtej pory, nasza miłość do herbaty i kawy nieustannie rośnie. Poznajemy nowe smaki, nowe style zaparzania, ale co najważniejsze poznajemy nowych ludzi! Ich kreatywność, talenty i osobowość sprawiają, że od samego początku jest jasne, że razem odnajdujemy się w zespole, a to pozwala odnaleźć prawdziwą pasję do tworzenia miejsca, gdzie kawa i herbata to nie tylko napary, ale stan umysłu

Poznajcie Nas:
Kamil.jpg

Kamil Adamczak

biuro@warsztatherbaty.pl

To mózg operacyjny i człowiek orkiestra. Dba o świeże dostawy, a także by kawa i herbata które pijecie były najwyższej jakości. Najczęściej stoi przy palarce i wypala dla Was świeże kawy lub opowiada historie o kawie i herbacie. Prywatnie tata Lecha i Bolesława, miłośnik fantasy i zdrowej żywności, marzy o vanlifie blisko plantacji kawy. W jego żyłach płynie kawa z kostaryki, ale uwielbia też zielone herbaty!

Kamil.jpg

Ewelina Adamczak

boniemadzemu.cake@gmail.com

To oprawa graficzna strony internetowej i social media, a także nadobny i szalony cukiernik w kawiarni. W ręce zawsze dzierży aparat i buja w obłokach wymyślając kolejny pomysł na herbatę lub ciasto. Jest autorką balladyny i ciasta marchewkowego, a także wszystkich serniczków. Prywatnie mama Bolka i Lolka, uwielbia czytać romanse i dekorować wnętrza. Zakochana w mocnym naparze: English breakfast i Ranny Ptaszek, a także kawie blend no.1


Kamil.jpg

Julia Czyż

Kontakt@warsztatherbaty.pl

To hiper ogarniacz, który działa szybciej niż inni pomyślą, a także najmłodszy członek w naszym teamie.To Julia wysyła do Was zamówienia i realizuje wszystkie herbaciano-kawowe prośby. Prywatnie marzy o zamieszkaniu na słonecznej Krecie, gdzie mogłaby koić zmysły na spacerach z przyjaciółką na czterech łapach - Leią. Jej zdecydowanie ulubiona herbata to Toskania, a kawę najbardziej lubi z przelewu.

Kamil.jpg

Przemysław Zych

Przemek to jeden z naszych głównych baristów. Nie zdziwcie się jak zobaczycie go przy ekspresie i będzie rysował kolejny wzorek na cappuccino lub latte, bo to właśnie go kręci najbardziej. Prywatnie: student technologi żywnosci i żywienia człowieka ze specjalizacją - dietetyka. Lubi podróże małe i duże, zaczytuje się w kryminałach, a aktualnie uczy się języka włoskiego. Na co dzień pija rooibosa eukaliptusowego a z kaw wybierze flat white.

Kamil.jpg

Paulina Rączka

Paulina to taka dobra wróżka, która zawsze doradzi i podzieli sie uśmiechem.