Herbaty czarne klasyczne

 • St. Petersburg

  14,00 zł
  Sankt Petersburg to mieszanka czarnych, mocnych, Chińskich herbat w stylu rosyjskim, z dodatkiem wysokiej jakości liści białej herbaty "Silver Needle". Wytworne połączenie smaków godne podniebienia Rosyjskich Carów.
 • Darjeeling Hypnotic

  12,00 zł

  Uważana za jedną z najbardziej wyjątkowych czarnych herbat. Rośnie na wzgórzach Himalajów, jedyna w swoim rodzaju, delikatna i wyrazista z subtelnym posmakiem muszkatu podbije nie jedno podniebienie swoją oryginalnością.

 • Golden Yunnan

  8,00 zł -20% 6,40 zł

  Wytworna, chińska herbata rosnąca w najstarszej, herbacianej prowincji - Yunnan. jej szlachetność cechuje dodatek złotych liści (zbieranej z górnej części krzewu), oraz burgundowo miedziany, wyśmienity napar.

 • Iran Lahidżan

  11,00 zł

  Nietypowa herbata o drobnych, skręconych liściach. Bardzo rzadko spotykana na polskim rynku. W nutach słodyczy czerwono - bursztynowego naparu, kryje się historia przemytu i spryt irańskiego księcia.

 • Golden Beauty

  24,00 zł

  Doskonała herbata z Chińskiej prowincji Yunnan, bardzo popularna w Wielkiej Brytanii. Złoto burgundowy napar z dużych, lekko skręconych liści, tworzy wspaniały, nieco dymny smak.

 • Lapsang Souchong

  9,00 zł
  Wyjątkowa herbata pochodząca z górskiego regionu Wuyi w Chinach. Intensywny, dymny smak i aromat powstał dzięki uwędzeniu liści nad dymem sosnowym. Lapsang Souchong uchodzi za typowo męską herbatę, porównywana jest do szkockiej whisky i cygar.
 • Ceylon Uva Shawlands OPI

  9,50 zł
  Niesamowita, lekko pikantna, świeża i intensywna herbata z południowego wybrzeża Sri Lanki. Plantacja położona jest 1173m. n.p.m w rejonie Uva i zajmuje ok. 295 hektarów. W naparze czuć smak słońca i podróży.
 • Keemun Black Mao Feng

  9,50 zł
  Herbata Keemun uprawiana w dorzeczu Jangcy i Huang He, to jeden z fundamentów czarnych, chińskich herbat. Słodkawe nuty cukru trzcinowego, lekka pikantność, a wszystko całkowicie pozbawione goryczki tworzą wybitny napar dla delikatnych podniebień.