Herbaty Zielone Klasyczne, Dragon Pearls, Gyokuro, Longjing - Kraków, sklep internetowy - Warsztat Herbaty

Herbaty Zielone Klasyczne

Zielona herbata to napar życia. Liście nie są poddawane procesowi fermentacji przez co zachowują wszystkie naturalne właściwości zdrowotne i bogactwo minerałów. Dzięki zielonej herbacie zmniejsza się ryzyko zachorowań na choroby serca i nowotwory. Jej liście opóźniają proces starzenia i pomagają utrzymać odpowiednią wagę ciała. Kolebką zielonej herbaty są Chiny, ale dziś ta herbata znana i kochana jest na całym świecie.

Aktywne filtry

 • DRAGON PERALS

  24,00 zł

  Dragon Pearls to dokładnie wyselekcjonowane, ręcznie zwijane w ksztt pereł liście białej i zielonej herbaty. Subtelny złożony smak z naparem w szampańskim kolorze oszołomi każde podniebienie.

 • GYOKURO

  24,00 zł

  Gyokuro to jedna z najcenniejszych japońskich herbat. Swój ciemnozielony kolor i bogactwo właściwości zawdzięcza wysokiej zawartości chlorofilu, który kryje się w ciasno zwiniętych igiełkach.

 • Yunnan Green

  9,00 zł

  Jeśli jesteś koneserem klasycznego smaku i nietuzinkowych, zielonych herbat, to witamy w elicie smakoszy YUNNAN GREEN!

  Herbata o wysokiej zawartości teiny, intensywnym smaku i wyjątkowym charakterze. Pochodzi z najsłynniejszej chińskiej prowincji herbacianej, uznawanej przez wielu za kolebkę herbaty. W Yunnan wytwarza się głównie herbaty o wysokiej fermentacji, co sprawia, że zielona herbata z tego miejsca to prawdziwy rarytas.

 • BI LO CHUN

  9,50 zł

  Bi Lo Chun - "Nefrytowa Spirala Wiosny" - to młode listki herbaciane pokryte delikatnym srebrnym pyłkiem. Posiadają wyśmienity, kwiatowy aromat i wytrawny, rześki smak. Ta zielona herbata pochodzi znad jeziora Tai Hu w prowincji Jiangsu, a rejony te uważane są za niezwykłą monsunową krainę.