Jaśminowa

Zielona herbata jaśminowa to najpopularniejsza herbata w Chinach jak i na świecie. Delikatność i wyrafinowanie, to klasyka smaku której każdy powinien skosztować.

9,50 zł

(190,00 zł kg.)

Brutto
Waga
Ilość

JAŚMINOWA

Herbata zielona aromatyzowana.

Składniki: z
ielona herbata, płatki jaśminu.

SPOSÓB ZAPARZANIA: 1 łyżeczka na 2o0ml / czas parzenia 2-5min / temp. 70-75°C / parzyć 3-4x

Zielona herbata jaśminowa to najpopularniejsza herbata w Chinach jak i na świecie. Proces samego aromatyzowania herbaty jest bardzo wymagający i pracochłonny. Zieloną herbatę wielokrotnie (najlepsze gatunki aż 9 razy) układa się warstwami z najlepszymi kwiatami jaśminu które nie mogą zawierać żadnych zielonych pąków. Bardzo delikatny i wyrafinowany smak. Delikatny aromat jaśminu łagodzi zmysły, a subtelny napar relaksuje. Idealna herbata po męczącym dniu.

      

HZS102
208 Przedmioty

Komentarze

Oceń 

2018-09-25

Zdecydowanie najlepsza Jaśminowa

Zdecydowanie najlepsza Jaśminowa jaką znalazłem. To moja ulubiona herbata, wiele Jaśminowych próbowałem i ta zdecydowanie zdobywa pierwsze miejsce. Aromatyczna w punkt, intensywność zielonej herbaty wyważona, to jest to.

Oceń 

2018-09-15

dobra jakość

Kiedyś bardzo zraziłam się do Jaśminowych herbat, bo w wielu herbaciarniach dodaje się bardzo sztuczny aromat, a tu bardzo dobra jakość liści i płatków kwiatu jaśminu, herbata jest intensywna w smaku i ma bardzo przyjemny (czuć, że naturalny) aromat. Polecam

Oceń 

2018-08-30

fajna

bardzo fajna herbata, polecam

Oceń 

2018-07-12

Ten zapach!!!

Szukałam fajnej zielonej herbaty i z reguły wybieram te z owocowymi dodatkami.
Ale jak zobaczyłam, że Warsztat ma w ofercie mój ulibony zapach, to przecież nie mogłam powiedzieć nie. :)

Teraz herbata pachnie jak moje perfumy i jest przy tym pyszna i delikatna. :)

Oceń 

2018-07-08

Herbata jaśminowa

Herbata idealnie nadająca się do picia w ładnych filiżankach. Na białym tle uwydatnia swój delikatny kolor. W smaku czuć jaśmin, w zapachu natomiast czuć go wyraźnie. Bardzo:). Mocno:). Tak, jak by stać pod kwitnącym krzewem jaśminu. Jedna z ulubionych zielonych herbat.

Napisz swoją opinię

Jaśminowa

Zielona herbata jaśminowa to najpopularniejsza herbata w Chinach jak i na świecie. Delikatność i wyrafinowanie, to klasyka smaku której każdy powinien skosztować.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane