Rosyjska Karawana

Rosyjska Karawana

Mieszanka czarnych, mocnych i dymnych herbat z wspaniałą legendą.

9,00 zł

(180,00 zł kg.)

Brutto
Waga
Ilość

Rosyjska Karawana

SPOSÓB ZAPARZANIA: 2 łyżeczki na 200ml / czas parzenia 5-6min / temp. 95-100°C / parzyć 1x

Jest to charakterystyczna mieszanka czarnych herbat o wyjątkowym i niepowtarzalnym, dymnym posmaku. Rosyjska Karawana nadaje subtelnie delikatny, słodki posmak, dzięki temu, że zmieszana jest z chińską podwędzaną herbatą Lapsang Souchong, Oolongiem i innymi czarnymi herbatami. Wyjątkowy rarytas.

Legenda mówi, że herbata posiada tak wyjątkowy smak i aromat, dzięki długim wędrówkom z Chin do Rosji, dokładnie do Sankt Petersburga. Podczas podróży na grzbietach wielbłądów, przesiąkała pogodą, dymem z ognisk, skóry z której wykonano worki, drewna z którego została wykonana uprząż i innymi przygodami, które spotkała na drodze. Mijając kolejne plantacje handlarze dokładali do sakw kolejne liście, nieświadomie tworząc mieszankę czarnych herbat o niesamowitym dymnym smaku. Idealna dla szukających mocnych wrażeń.

Napar o bursztynowych błyskach. Wyraźny aromat, przenoszący do dalekiej Rosji unosi się w całym domu. Tradycyjnie herbatę pija się z samowara, mocno posłodzoną, a najlepiej z łyżką wiśniowej konfitury.

HCK112
20 Przedmioty

Opis

Skład
czarna herbata (100%)
Kraj pochodzenia
Chiny

Produkty powiązane

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Rosyjska Karawana

Mieszanka czarnych, mocnych i dymnych herbat z wspaniałą legendą.

Napisz swoją opinię