ROSYJSKA KARAWANA

Mieszanka czarnych, mocnych i dymnych herbat z wspaniałą legendą, według której wszystkie aromaty, które posiada ta herbata zostały zyskane w trakcie jej transportu - długiej wędrówki z Chin do Rosji.

9,50 zł
Brutto
Waga
Ilość
W magazynie

ROSYJSKA KARAWANA

SPOSÓB ZAPARZANIA: 2-3 g na 200ml / czas parzenia 3-5 min / temp. 95°C / parzyć 1x

HERBATA CZARNA KLASYCZNA WĘDZONA

SKŁAD: czarna herbata 100%

Jest to charakterystyczna mieszanka czarnych herbat o wyjątkowym i niepowtarzalnym, dymnym posmaku. Rosyjska Karawana ma subtelnie delikatny, słodki posmak, dzięki temu, że zmieszana jest z chińską podwędzaną herbatą Lapsang Souchong, oolongiem i innymi czarnymi herbatami. Wyjątkowy rarytas.

Legenda mówi, że herbata posiada tak wyjątkowy smak i aromat dzięki długim wędrówkom z Chin do Rosji (a dokładnie do Sankt Petersburga). Podczas podróży na grzbietach wielbłądów przesiąkała pogodą, dymem z ognisk, skóry z której wykonano worki, drewna z którego została wykonana uprząż i innymi przygodami, które spotkała na drodze. Mijając kolejne plantacje, handlarze dokładali do sakw kolejne liście, nieświadomie tworząc mieszankę czarnych herbat o niesamowitym dymnym smaku. Jest to herbata idealna dla osób szukających mocnych wrażeń.

Napar o bursztynowych błyskach. Wyraźny aromat, przenoszący do dalekiej Rosji unosi się w całym domu. Tradycyjnie herbatę pija się z samowara, mocno posłodzoną, a najlepiej z łyżką wiśniowej konfitury.

Kraj pochodzenia: Chiny


        

HCK112
100 Przedmioty

Opis

Kraj pochodzenia
Chiny
Skład
czarna herbata (100%)
Czas Parzenia
3 - 5min
Temperatura Parzenia
95°C

Specyficzne kody

Komentarze

Oceń 

2023-10-08

najlepsza

To jest najlepsza herbata na świecie. Jakośc ijest doskonała. Herbata intensywna, dymna i nie wyobrażam sobie dnia bez niej. Zwłaszcza po obiedzie. Polecam.

Oceń 

2021-04-24

Oryginalny aromat

Zgadzam się z opinią, że albo się ją kocha, albo nienawidzi. Mnie co prawda pokonała, za to koleżanka z pracy ją uwielbia, więc warto sprawdzić na sobie :D

Oceń 

2020-04-05

Rosyjska Karawana - rosyjski charakter

No właśnie, jak już ktoś inny wspomniał - albo się ją kocha, albo nienawidzi. Dla niektórych herbata dla prawdziwych mężczyzn, dla innych odrzucają przez swój zapach.
Szczególnie upodobał ją sobie mój chłopak, w akompaniamencie soku malinowego to eksplozja super smaków.

Oceń 

2018-06-28

Świetna herbata

Moja ulubiona czarna herbata. Jej charakterystyczny dymny smak spawia, że w domu nikt mi jej nie podpija :)Warto próbować, bo albo się ją kocha, albo....

Napisz swoją opinię

ROSYJSKA KARAWANA

Mieszanka czarnych, mocnych i dymnych herbat z wspaniałą legendą, według której wszystkie aromaty, które posiada ta herbata zostały zyskane w trakcie jej transportu - długiej wędrówki z Chin do Rosji.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane